Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views

  • 64 m²

Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views Rome appartementen zijn binnen 7 minuten te voet van de Engelenbrug gelegen en hebben uitzicht op de stad. Het appartement van 64 m² is op een eersteklas locatie in Rome, op een klein stukje lopen van Piazza Navona gelegen.

Voor extra comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

Deze accommodatie heeft onder andere een terras.

Bij Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartementen kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een kitchenette, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.

Dit 1-badkamer appartement is bekend om zijn ligging in de Navona wijk, op minder dan 1 km afstand van het Monument Van Victor Emanuel II en op minder dan 1,1 km verwijderd van het Tibereiland. De Trevifontein ligt in de buurt van deze 1-slaapkameraccommodatie. Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement is te bereiken op 5 minuten loopafstand van Ponte Vittorio Emanuele bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views Rome
Lovely Studio In Campo De Fiori
Mobiele prijsaanbieding

Lovely Studio In Campo De Fiori

8.2
Heel goed 24 beoordelingen
55 m van de accommodatie
USD 250 USD 225
per nacht
Banchi Nuovi, Modern And Cozy Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Banchi Nuovi, Modern And Cozy Apartment

9.3
Schitterend 25 beoordelingen
228 m van de accommodatie
USD 556 USD 500
per nacht
Cappellari Apartments - Campo De' Fiori
Mobiele prijsaanbieding

Cappellari Apartments - Campo De' Fiori

8.3
Heel goed 170 beoordelingen
233 m van de accommodatie
USD 206 USD 185
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Bordspellen

    Recreatie

    • Zonneterras

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers
    • Keycard toegang
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer058091-LOC-14521,IT058091C2S5CGVAYY
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement te vinden?
      Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement is in de Navona wijk gesitueerd, op 6 minuten wandelen van Pasquino.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Rome een bezoek brengt aan Pasquino (500 m) en de Spaanse Trappen binnen 2 km afstand van Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Cantina & Cucina en Mimi e coco restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt wifi.
    • Is er een keuken in Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement?
      Bij Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement vinden gasten een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement?
      Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views appartement heeft een totale oppervlakte van 64 m².
    • Biedt het appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van het appartement openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casa Mirella Near Piazza Navona, Rooftop Views Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten